CO HRAJEME

ŽENA, KTERÁ NENÍ

 

"Ona, jakožto mužovo nejzávažnější nebezpečí, si žádá od muže to největší, a je-li muž schopen dostát sám sobě, pak to od něho také dostane." (C. G. Jung o animě).

 

Nadčasová a silně minimalistická hra o touze po sjednocení a o hledání sebe sama. 

Autorská inscenace o jednom "náhodném" setkání básníka a poštovní doručovatelky a o hledání ženy, která skutečně není, nebo se skrývá pouze tam, kde to nejméně čekáme? 

Hra volně inspirována jugoslávským prozaikem, básníkem a esejistou Ivo Andrićem...

"Byla jsi tu. Stála. Snad si ještě pamatuji tvé oči, pokud tu byly. Oči, které teprve vznikají. Jejich jasné, široké, volné dívání, které se ještě nezaostřilo a nesoustředilo do určitého pohledu. Pamatuji si, že tak vyhlížejí na svět mladé ženy ze svého těla. A to tělo má svěžest horského mléka a hyacintové šťávy. Dívají se měkce, svýma čistýma, klidnýma očima."

SVĚT PODLE EL

 

 

...přinášíme také originální koncept divadla, v němž se propojuje psychoterapie, divadelní forma a příběh (příběh jakožto ucelená, symbolická a srozumitelná forma "uvědomování si" sama sebe a celistvosti dějů). Jedná se o kreativní a duchovní cestu jednotlivce - hledání svého specifického a originálního příběhu a formy vlastního světa, v níž se cítí dobře a je sám sebou, v neposlední řadě je to též vnitřní očista skrze kreativitu, psaní, příběh, drama. (máte-li zájem, více zde)

Jeden, život, jeden svět, jeden příběh, jedno drama...

Připravujeme...

KRÁLOVNA MADLENKA

(představení pro děti)

 

 

Připravujeme...

Interaktivní a imerzivní představení nejen pro dětské diváky...

Připravujeme...

© 2020  AUTORSKÉ DIVADLO SAMOROST a Wix.com
 

  • w-facebook
  • Twitter Clean